Termínová listina 
leden - červen 2019
Jihlavský plavecký klub AXIS
       
leden    
26.1. - sobota MR ČR družstev - I.kolo Jihlava 25
pořadatel TJ Spartak Třebíč - oddíl plavání    
vedoucí  Marek Polach - A družstva ženy + muži    
  Zdeněk Krčál - B družstvo mužů    
  Alena Nývltová - B + C družstvo žen    
       
únor      
16.2. - sobota Vysočina Cup Žďár nad Sázavou 25
  2008 - 2011 a mladší    
vedoucí Alena + Pavla    
       
23.2. - sobota Delfín cup Pelhřimov 25
  2008 - 2009 registr. + nereg.    
vedoucí Alena + Pavla            Zdeněk - organ.závodů    
     
16.-17.2. - sobota + neděle Semifinále MR ČR družstev Pardubice 50
výběr    
vedoucí Marek    
22.2. - sobota 38. Plavecký večer Jihlava (Hotel GM )  
březen      
1.-3.3. - pátek - neděle VC Slovenska Bratislava 50
vedoucí Marek    
     
2.-3.3. - sobota + neděle České Budějovice 2019 České Budějovice 50
?? žáci 2005 - x rozpl. 7.45 hod.  
  odjezd vlakem v pátek odpol. - příjezd vlakem v neděli odpoledne    
  ubytování -     
     
4.-10.3. - pondělí - neděle jarní prázdniny    
     
16.-17.3. - sobota + neděle Finále MR ČR družstev Brno/Lužánky 50
výběr    
vedoucí Marek    
     
23.3. - sobota VC Olomouce Olomouc 50
  do 2006             doprava - Koubek mikrobus rozpl.- 8.00 hod.  
vedoucí Zdeněk    
       
23.3. - sobota Laguna Cup Třebíč 25
  žáci    
pořadatel Laguna Třebíč    
vedoucí Alena + Petra + Pavla    
       
31.3. - neděle Velikonoční závody  Praha - Radlice 25
  žáci - 05 - 08  ??? rozpl. - 9.00 hod.  
  doprava -    
       
31.3. - neděle Valná hromada + Konference ČSPS Praha - Strahov  
  Zdeněk    
     
duben
6.4. - sobota O mokrého Emana Prostějov 25
  2007 - 2011    
vedoucí Alena + Petra    
       
5. - 7.4. - pátek --- neděle Jalovec - výlet / pravidla a technika plavání /    
vedoucí Zdeněk    
13.4. - sobota  Jarní cena Prahy Praha - Podolí 50
  doprava - mikrobus Koubek    
  ml.dorost + žáci rozpl. - 7.45 hod.  
vedoucí Zdeněk    
       
13.4. - sobota Aprílová vlnka Znojmo 25
  žáci    
       
13.-14.4. - sobota + neděle MU juniorů / Matula + Janýrová / ???    
       
18.-22.4. - čtvrtek - pondělí velikonoční prázdniny    
       
26.-28.4. - pátek - neděle ATUS Graz Graz  
       
27.4. - sobota Závody mládeže Jihlava 25
  dorost + žáci    
pořadatel JPK AXIS    
OMEGA Lukáš Himr - Brno    
přihl. + výsledky + diplomy Lukáš Himr - Brno    
vedoucí Alena + Petra + Pavla + Zdeněk    
       
28.4. - neděle I.část KM - dlouhé tratě Jihlava  25
  do 2008    
pořadatel TJ Spartak Třebíč    
poloautomatická časomíra Ctibor Bydžovský    
  Lukáš Kousal - Prostějov    
vrchní rozhodčí Petr Jakubčík - Vyškov / Lukáš Kousal /    
rozhodčí TJ Spartak Třebíč + JPK    
ubytování pro delegované rozhodčí - penzion Atlet    
vedoucí Alena + Petra + Zdeněk    
       
květen      
3.-5.5. - pátek - neděle VC Ostravy Ostrava 50
vedoucí Marek    
     
4.-5.5. - sobota + neděle Májové Brno Brno - Lužánky 50
  žáci - 05 - 07 rozpl. so - 12.00 hod.  
vedoucí Petra        ne - 8.00 hod.  
  ubytování    
  doprava    
       
4.5. - sobota I. + II.část KM - 2008 a mladší Jihlava 25
přihl. na Pohár - 29.5. 2008 a mladší    
pořadatel JPK AXIS    
vedoucí Alena + Pavla    
       
10.-12.5. - pátek - neděle kondiční soustředění na Čeřínku    
  všichni    
       
17.-19.5. - pátek - neděle VC Pardubic Pardubice 50
  do 2006    
vedoucí Marek    
       
25.5. - sobota II.+III.část KM Jihlava 25
přihlášky na MR - 5.6. do 2007    
pořadatel JPK AXIS    
vedoucí Alena + Petra + Zdeněk    
       
26.5. - neděle IV.část KM Žďár nad Sázavou 25
přihlášky na MR - 5.6. do 2007    
pořadatel TJ Žďár nad Sázavou    
počítač + přihl. + výsledky Pavel Hájek    
vedoucí Alena + Petra + Zdeněk    
       
26.-31.5. -- neděle -- pátek plavecké soustředění v Plzni Plzeň 50
     
25.5. - 2.6. - sobota -- x plavecké soustředění - v jednání  ??? Šamorín  
  výběr    
       
31. - 2.6. - pátek - neděle VC Prahy Praha - Podolí 50
       
červen
přihlášky na Letní MR do 11.6.
1.-2.6. - sobota + neděle 50
8.-9.6. - sobota + neděle ? Letní pohár ČR
  2008 Prostějov 25
vedoucí Petra    
   
15.-16.6. - sobota + neděle Letní MR ČR žáků - 2005 Zlín 50
  2006 Plzeň 50
  2007 Nový Jičín 25
  odjezd v pátek odpoledne    
vedoucí 2005 - ? , 2006 - Zdeněk , 2007 - Alena    
       
20.-23.6. - čtvrtek - neděle Letní MR dospělých a dorostenců České Budějovice 50
vedoucí Marek    
       
23.-28.6. - neděle - pátek Olympiáda mládeže Liberec 50
  2005 + 2006 + 2007    
vedoucí Alena + ?    
       
změna v obsazení vedoucích bude nahrazena    


Copyright Jihlavský plavecký klub AXIS © 2015. All Rights Reserved.


Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk