Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/31665/virtual/www/templates/axis_01_2017/functions.php on line 202

Jihlavští mladí plavci na 44. ročníku Májového Brna

 

  První květnový víkend / 5.-6.května / se 16 mladých plavců z Jihlavského plaveckého klubu AXIS zúčastnilo silně obsazených mezinárodních závodů na 50 m bazéně v Brně – Lužánkách. Na těchto závodech, kde startovalo celkem 46 plaveckých oddílů z České republiky a 16 celků ze zahraničí se naši plavci neztratili a do Jihlavy zpět přivezli celkem 12 umístění na stupních vítězů. Smolnou bramborovou medaili za čtvrté místo jsme získali ještě jedenkrát.

  Slastný pocit z výstupu na stupeň nejvyšší si vychutnal dvakrát Ondřej Slavík / 50 + 100M / a Jakub Čížek / 50 + 100Z /. Dále se na stupních vítězů ještě objevil Jakub Sochor / 3x na třetím místě / a Eliška Jirková / 1x druhé místo /. Ani ostatní naši plavci nezklamali a vytvořili si většinou své nejlepší osobní výkony na 50 m bazéně.

 

  Z výsledků – do 15.místa:

 

Jakub Čížek       -            1.místo     50Z / 30,92 / + 100Z / 1:06,63 /

                                         2.místo     50VZ / 26,98 / + 200Z / 2:27,76 /

                                        7.místo     100VZ / 1:00,05 /

 

Ondřej Slavík   -             1.místo     50M / 32,07 / + 100M / 1:11,93 /

                                        3.místo     100Z / 1:17,87 / + 200PZ / 2:43,82 /

                                        5.místo     200Z / 2:45,87 /

                                         7.místo     100VZ / 1:08,13 /

 

Jakub Sochor   -             3.místo     50Z / 31,77/ + 100Z / 1:07,63 / + 200Z / 2:28,55 /

                                        12.místo   50VZ / 28,73 /

 

Eliška Jirková   -             2.místo     50Z / 33,41 /

                                         4.místo     100Z / 1:12,71 /

                                         5.místo    200Z / 2:37,12 / + 50VZ / 29,74 /

                                         8.místo     100VZ / 1:05,02 /

 

Sabina Horáková -           8.místo     100Z / 1:20,80 /  

                                        11.místo   50VZ / 32,12 /

                                         12.místo   200VZ / 2:35,63 /

 

Roman Beneš -                14.místo   50P / 36,65 /

                                        15.místo     200P / 2:56,12 /

 

Filip Daněk     -                13.místo     50VZ / 28,84 /

 

Aneta Matulová -             15.místo     100Z / 1:17,44 / + 200M / 3:03,53 /

 

Nikol Štorková   -             14.místo     100Z / 1:17,15 /

                                         15.místo       50VZ / 30,78 / + 50Z / 36,56 /

 

Simona Ščepánová -       12.místo       50VZ / 30,43 /

                                         14.misto     100VZ / 1:06,96 /

 

  ODKAZ na kompletní výsledky

                                


Copyright Jihlavský plavecký klub AXIS © 2015. All Rights Reserved.


Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk