Po minulých víkendech strávených na plaveckých závodech tomu nebylo jinak ani teď. V sobotu 4. prosince ráno jsem vyrazil vlakem společně s Dominikem a Nelou na závody zvané Pohár ČR do města pod starodávným Špilberkem. V Havl. Brodě přistoupila Agáta a to bylo vše. Zbytek výpravy pohrdnul cestou vlakem a do Brna si vezl zadky autem. Po výstupu z vlaku jsme se jeli tramvají ubytovat do penzionu U Leopolda v Komárově. Nenápadný zvenku, ale super uvnitř. Po ubytování naše cesta vedla do bazénu na Lesné. Tam už čekal zbytek a mohli jsme začít závody. Hromada nejlepších osobních výkonů a došlo i na nějaké medaile. Největší sběratelkou byla Jasmína ( 2x druhá a 1x třetí ). Jedním třetím místem se přidala i Agáta. Po závodech naše část ( 6.tř. ) jela opět tramvají do penzionu a po cestě se zastavila na nákup v tzv. Mekáči. Hrozný, já poprvé a naposled. Po dojezdu bylo volno a večerka. Nedělní ráno bylo tiché a my po sedmé hodině jsme opět šlapali na tramvaj ( šalinu ). Po příjezdu na bazén a rozplavání se začalo opět závodit. I dnes byla hromada nejlepších osobních výkonů a největší sběratelkou medailí byla opět Jasmína ( tentokrát obráceně - 2x třetí a 1x druhé místo ). Agáta přidala tentokrát jedno vítězství ( 200PZ ) a Matyáš jedno třetí místo. Naše mix štafeta na 4x50VZ přidala další třetí umístění. Po závodech byl zase odjezd vlakem domů ( jak, kdo ). Se závody jsem byl spokojený a příští víkend další závody, tentokrát v Litoměřicích.