Tři mladí talentovaní plavci z Jihlavy, byli tento víkend na svém prvním Mistrovství ČR a cinkaly medaile.

DSC03109

V Kopřivnickém bazéně zazářil Jakub Jirka, který získal na obě motýlkové tratě bronzové medaile a jednu bramborovou na polohovkovou trať. V dalších disciplínách se umístil do bodovaného 10. místa a zaplaval si téměř na všechny tratě osobní rekordy. Těmito výkony potvrdil připravenost i přes svoji zdravotní indispozici. Kladně hodnotím i účast Matěje Vaňka a Natálie Šnýdrové, kteří startovali pouze v jednom závodě, kde oba dohmátli do první 30. Jejich první účast na MČR je příslibem do budoucna.

Výsledky:

Jakub Jirka (3.místo 100 M (1:12.98), 200 M (2:42.66); 4.místo 400 PZ (5:46.49); 7.místo 200 PZ; 9.místo 400 VZ; 10.místo 100 Z)